Priaznivci Aston Villy hádajú CABBAGE na Steva Brucea počas dramatickej remízy v Prestone, pretože tlak na šéfa Villansu narastá

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Po dramatickej remíze doma s Prestonom hodili fanúšikovia Aston Villy kapsu na Steva Brucea s oblbovaným šéfom pod rastúcim tlakom.

Villans prišli s bodom po remíze 3: 3 napriek tomu, že do prestávky držali vedenie 2: 0 po góloch Jonathana Kodjiu a Tammy Abrahama.

James Chester ale videl deväť minút v druhom polčase červenú a Daniel Johnson premenil výslednú penaltu pre North End.

Paul Gallagher vyrovnal 11 minút pred časom, keď sa zdalo, že Louis Moult vytrhol neskorého víťaza Prestonu.

(Obrázok: Birmingham Mail)

ktorý bol v roku 2013 vo veľkom bratovi

Yannick Bolasie však uvoľnil časť tlaku na svojho manažéra vyrovnaním v čase zastavenia, aj keď Glenn Whelan to mohol ešte vylepšiť.

Posledným kopom zápasu minul penaltu, aby hostiteľom odoprel všetky tri body.

Je to len jedna výhra z 10 pre Brucea a Villu a ich druhá remíza po sebe v piatok večer po remíze 1: 1 s Bristol City pri Ashton Gate.

Veľká mapa dnešného počasia

Fanúšik vily si ventiluje frustráciu (Obrázok: Birmingham Mail)

Bruce v minulom volebnom období priviedol Villu do fúzov, ale vo finále play -off ich porazil Fulham.

Nasledovalo búrlivé leto a iba tri výhry v tomto termíne ich robia 12. v šampionáte, čo je o sedem bodov menej ako na prvých dvoch.